Dažni vairavimo nusižengvimai

Perėjimas prie paskelbto greičio apribojimo yra pagrindinis veiksnys mirtinų automobilių avarijų atveju. Tiesą sakant, kas 16 kilometrų per valandą per 80 kilometrų per valandą, mirties rizika susidūrimo eismo metu yra dvigubai didesnė. Ši nerimą kelianti statistika yra būtent tai, kodėl vairuotojai turi iš naujo įvertinti savo padėtį svarstydami greitėjimą. Žemiau išvardytos kai kurios įprastos situacijos, dėl kurių gali kilti klausimas dėl greičio viršijimo. Mes pateikėme keletą patarimų, kaip vis dar galite saugiai pasiekti savo tikslą, nespaudžiant greičio pedalo.

Medikų iškvietimas

Neatidėliotinos medicinos pagalbos atveju tai gali pabloginti situaciją, jei didinsite greitį į ligoninę. Vietoj to paskambinkite 911, kad gautumėte pagalbą iš parengtų specialistų. Jie yra mokomi važiuoti didesniu greičiu ir eismo reikalaujama juos praleisti. Šie specialistai taip pat galės teikti gyvybės gelbėjimo paslaugas, o jūs dar nebūsite pradėję važiuoti.

Vėluojant

Daugelis žmonių lekia greitai, nes jie jaučiasi taip lyg vėluotų. Tačiau įrodyta, kad greitis labai mažai išsaugo laiko, jeigu išsaugo išvis. Ar jūs kada nors buvote praleistas automobilio, tik tam, kad atsirastumėte prieš jį kitame šviesofore? Prieš kitą kartą važiuodami keliu, patikrinkite eismo ataskaitą ir atsidėkite pakankamai laiko pasiekti tikslą.

Greičio apribojimo nesilaikymas

Koncentruokites ir būkite būdrūs važiuodami. Tikrinkite visus ženklus, signalus ir kelio žymėjimus. Kad išvengtumėte greičio viršijimo, kartais pažvelkite į spidometrą, kad pamatytumėte, kaip greitai važiuojate, ir atitinkamai koreguokite greitį.

Greitas lakstymas niekada nėra išeitis. Suteikiant pakankamai laiko sau pasiekti savo tikslą arba skambinti specialistams įvykus avarijai, užtikrinama, kad jūs ir kiti vairuotojai kelyje liktų kuo saugesni. „vairuokautomobili.lt“ siūlo atnaujintą internetinį vairavimo kursą, skirtą greičio valdymui. Norėdami sužinoti daugiau apie šiuos kursus rekomenduojame apsilankyti mūsų svetainėje, nes mūsų partneriai ir mes pastoviai atnaujiname kursų programas.

Greičio viršijimas su mažais vaikais

Taip pat prieš viršydami greitį pamąstykite apie savo vaikus, kuriuos vežatės kartu? Ar jūs tikrai norite, kad kelios minutės ankščiau pakenktų jūsų vaikų sveikatai? Ar net gi traumuotų juos? Jeigu mūsų visa visuomenė apie tai pagalvotų tuomet manome reikėtų žymiai mažiau vairavimo kursų programų bei kursų greičiui.